Praca

Praca w biurze Mapa Nieruchomości

Makler nieruchomości

Opis stanowiska:

  • pośrednictwo w sprzedaży/zakupie nieruchomości,
  • pozyskiwanie oraz współpraca z klientem, który sprzedaje lub kupuje nieruchomość,
  • prezentacje nieruchomości oraz ofert handlowych,
  • przygotowanie oraz pełna organizacja transakcji, w tym kompletowanie dokumentacji oraz kontrolowanie stanu prawnego,
  • świadczenie wysokiego poziomu usług.

Idealny kandydat:

  • szybko nawiązuje kontakt z klientami,
  • jest zaangażowany w pracę, z entuzjazmem i wytrwałością osiąga stawiane sobie cele, ponadto planuje i organizuje swoją pracę, tak by osiągać dobre wyniki,
  • interesuje się tematyką nieruchomości i chętnie poszerza swoją wiedzę, stale się rozwija oraz chce osiągnąć sukces i prestiż zawodowy,
  • cechuje go wytrwałość i nie zrażają go porażki.

Zapraszamy do pracy w naszym zespole!

Oferujemy:

  • atrakcyjne i wysokie zarobki,
  • system wynagrodzeń – jasny i prosty, także natychmiastowe płatności,
  • narzędzia niezbędne do pracy, w tym laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy, a także dobry program wsparcia sprzedaży,
  • współpracę ze specjalistami, osobami aktywnymi otwartymi na współpracę oraz wymianę doświadczeń zawodowych,
  • system zadaniowy pracy , który ukierunkowany jest na realizację konkretnych celów,
  • zapewnienie sprawdzonych oraz skutecznych standardów działań,
  • szkolenia branżowe,
  • rozwój zawodowy oraz możliwości zdobywania doświadczenia,
  • nowe narzędzia marketingowe,
  • pracę w systemie idealnie przystosowanym do pracy agenta w programie ASARI.

My też jesteśmy handlowcami

  • zawsze możesz liczyć na wsparcie i dobre relacje ze współpracownikami, którzy posiadają duże doświadczenie w sprzedaży mieszkań i domów,
  • wiemy, jak ważną pozycję zajmują w firmie handlowcy,
  • u nas możesz osiągać ponadprzeciętne wyniki,
  • zawsze możesz liczyć na wsparcie specjalistów od nieruchomości.

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na nasz adres:  biuro@mapa.nieruchomosci.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"