Nr oferty [358515]         LOKAL na SPRZEDAŻ, SZCZECIN

165 000

powierzchnia:
23 m2

liczba pokoi:
2

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 26 m3 położony na parterze w budynku 5-kondygnacyjnym zrealizowanym w 2000 roku. Cały parter w budynku przeznaczony jest na lokale handlowe i usługowe różnych branż. Oferowany lokal posiada układ jednokondygnacyjny, składa się z sali sprzedaży - pow. 21,00 m2 oraz zaplecza o pow. 1,5 m2 w którym znajduje się muszla ustępowa i umywalka, wysokość wewnętrzna pomieszczeń - to ok. 5m. Na dzień dzisiejszy został podwieszony sufit na wysokość 3m. Lokal posiada małą witrynę, wejście do lokalu bezpośrednio z głównej ulicy. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Niskie koszty utrzymania lokalu. Miesięczny czynsz do wspólnoty w wysokości ok.128 zł. Lokal do wydania od zaraz.Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji.

Tylko u nas!
Przy każdej transakcji zakupu lub sprzedaży, otrzymają Państwo imienny bon rabatowy w wysokości 20% na cały asortyment sklepu Farbiarski!
W asortymencie szeroki wybór farb od znanych i sprawdzonych producentów jak Tikkurila, Beckers oraz Jedynka, a także farby przemysłowe oraz akcesoria malarskie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Szczegóły oferty

Symbol SWO358515 Typ nieruchomościLOKAL
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 165 000 PLN
Cena (EUR)38 511 €Cena (USD)43 808 $
Cena za m27 333 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE PowiatSZCZECIN
GminaSZCZECIN MiejscowośćSZCZECIN
Dzielnica - osiedleCENTRUM Pow. całkowita23 m2
Rodzaj lokalu użytkowegoHANDLOWO-USŁUGOWY Rodzaj budynkuMIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy1980 Droga dojazdowaASFALTOWA
Piętroparter Liczba pięter4
Instalacje w lokaluWENTYLACJA, OGRZEWANIE Forma własnościWŁASNOŚĆ
WentylacjaJEST Nr Licencji3455

Wyszukaj podobne oferty

Ofertę obsługuje...

Bartosz Ciżmowski

Bartosz Ciżmowski

bartosz@mapa.nieruchomosci.pl

tel.: 606 667 373

Zapytaj o szczegóły...

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach

sprzedaj swoją nieruchomośc